Eyes: The Horror Game

2.2

4.8

5

Terör seni izliyor... ve seni yakalamak için dışarda

617.9k

Bu uygulamayı oyla

Eyes: The Horror Game birinci şahıs korku oyunudur ve oyuncuya çok basit bir amaç sunar: gecenin yarısında bir binaya girmek, parayla dolu yirmi çantayı bulmak ve kimse farketmeden kaçmak.

Karşılaşacağınız problem çok net- güvenlik görevlisi ya da kamera olmamasına rağmen, hayaletler var. Ancak bu hayaletler öldüren cinsten.

Amaç binanın içinde para dolu çantaları toplamak için her köşeyi aramak ve anormal bir yaratıkla karşılaşmamak için dikkatli olmak. Mobilyanın sallanmaya başladığını farkederseniz ya da garip sesler duymaya başlarsanız, kaçma zamanıdır yoksa berbat bir yaratıkla karşılaşabilir ve ölüme yaklaşabilirsiniz.

Bazı odaların pencerelerinde çizilmiş gözler vardır. Bu çizimlere dokunmak binanın içinde farklı yerlerde korkutucu görüntülerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Eyes: The Horror Game her oyunda para çantalarının ve rahatsız edici gözlerin yerlerinin değişmesinden dolayı farklı bir deneyim sunan bir oyundur. Hayaletlerin nerede ve ne zaman karşınıza çıkacağı ise belirsizdir.
Uptodown X