Eyes - the horror game

5.5.52 için Android

Korku telefonunuzun her köşesinde

5.0

8

365.4k

Bu uygulamayı oyla

Eyes - The Horror Game oyuncunun bir binaya gece vakti girip yirmi adet para dolu çanta çaldıktan sonra kimseye görünmeden suç mahalinden kaçmaya çalışmak zorunda olduğu birinci şahıs bir korku oyunudur. Sorun ise alışılagelmiş güvenlik yerine çok daha korkunç bir şeyle karşılaşmanız… Hayaletler.

Amacınız binanın tüm odalarına girmek, tüm dolapları açıp tüm kapı arkalarına bakarak para çantalarını bulmaya çalışmak, fakat bu sırada doğaüstü varlıklarla karşılaşmamak için dikkatli olmalısınız. Eğer eşyalar hareket etmeye başlarsa ve siz de garip sesler duyarsanız kaçma zamanı gelmiştir, çünkü aksi takdirde korkunç bir yaratığın ana karakterinizi öldürme olasılığı çok yüksektir.

Binanın farklı odalarında duvarlara çizilmiş göz resimleri de göreceksiniz. Bu gözler, onlara dokunduğunuzda, size binanın bazı yerlerindeki hayali görüntüleri gösterecekler. Bu bilgiyle ne yapacağınıza karar vermek size kalmış.

Eyes - The Horror Game, Slender’ın ayak izlerini takip eden her oynadığınızda size yeni bir deneyim sunan oldukça iyi bir korku oyunu. Oyunun motive eden yanı, her şeyin, çantaların yerinin, gözlerin dağılımının ve hayaletlerin belirmesinin, tamamen rastgele oluşu.
Uptodown X